Wręczenie Nagród Wójta i Przewodniczącej Rady Gminy oraz stypendiów BIO

28 września 2017 r. podczas XXXVIII sesji Rady Gminy Barciany odbyło się uroczyste wręczenie Nagród Wójta i Przewodniczącej Rady Gminy Barciany. Nagrody za szczególne osiągnięcia dydaktyczne, sportowe i artystyczne w roku szkolnym 2016/2017, w postaci dyplomów i bonów pieniężnych, trafiły do najlepszych uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów z Gminy Barciany. Wśród wyróżnionych znaleźli się także uczniowie naszej szkoły:

Julia Baran, Karol Bogdański, Aleksandra Tałałaj, Kornelia Kupryjanowicz, Antoni Grzesiuk, Natalia Migus, Joanna Zientek, Julia Grzesiuk, Wiktoria Bagińska, Zofia Powalisz, Orest Trusz oraz Damian Suchecki.
                Podziękowania otrzymali również rodzice oraz nauczyciele, którzy poprzez swój trud, wysiłek, pasję oraz czas poświęcony przy zajęciach dydaktyczno- wychowawczych osiągnęli szczególne wyniki.

Podczas sesji wręczono również stypendia na rok szkolny 2017/2018 przyznane przez Komisję Funduszu Stypendialnego „Bartek” przy Stowarzyszeniu Barciańska Inicjatywa Oświatowa. Stypendia mają charakter naukowy i wręczane są uczniom osiągającym bardzo wysokie wyniki w nauce. Wśród stypendystów znalazło się sześcioro  naszych  uczniów: Dominika Bagińska i Aleksandra Tałałaj – ucz. kl. V SP, Natalia Migus – ucz. kl. VII SP, Wiktoria Bagińska – ucz. kl. II GIM, Natalia Dowejko i Sara Konstantynowicz – ucz. kl. III GIM oraz absolwentki naszej szkoły Dominika Radecka i Natalia Tujaka.

Nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.