Góra Grosza

W dniach 28.11. - 09.12.2016 r. W Zespole Szkół w Mołtajnach przeprowadzono wśród uczniów zbiórkę monet w ramach Ogólnopolskiej Akcji „Góra Grosza”.

Celem akcji było zebranie środków finansowych na pomoc dzieciom, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się w swoich biologicznych rodzinach.

Po zakończonej zbiórce pod okiem opiekuna SU dokonano ważenia oraz podliczenia wszystkich zebranych monet. Uczniowie naszej szkoły zebrali w sumie 24,7 kg monet co dało w przeliczeniu 352,00 zł.

W dniu 30.03.2017 r. pieniądze uzbierane w ramach akcji „Góra Grosza" zostały przesłane na adres Towarzystwa „Nasz Dom” .

Bardzo dziękujemy Wam Koleżanki i Koledzy za ogromne zaangażowanie, o czym świadczy ilość zebranych pieniędzy.

Dziękujemy !!!!!