BAL KARNAWAŁOWY

Dnia 21 lutego w naszej szkole po raz kolejny odbył sie bal karnawałowy prowadzony przez profesjonalną grupę animatorów z Gwarka pt. "Akademia Pana Kleksa".

Jak co roku pomysłów na przebranie nikomu nie zabrakło. Dzieci wcieliły się w ulubionych bohaterów znanych bajek i filmów, na sali można było spotkać np: Czerwonego Kapturka oraz Michaela Jacksona.

W fantastycznej atmosferze przy dźwiękach muzyki dzieci tańczyły i bawiły się wyśmienicie!

Królową i królem balu w kategorii dzieci młodszych zostali Daria Konstantynowicz i Norbert Kozak, natomiast w kategorii dzieci starszych królową została Nikola Sulej z kl. 3, a królem balu został Martin Ratajczyk również z klasy 3.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z balu w galerii.

A. D.