PIĘKNA I BESTIA

Dnia 8 lutego 2017 r. uczniowie oddziału przedszkolnego i klasy I Szkoły Podstawowej w Mołtajnach wyjechali do Kętrzyna do kina Gwiazda na sztukę teatralną na motywach francuskiej baśni "PIĘKNA I BESTIA". Spektakl przygotowany został przez aktorów z Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza z Wrocławia.

Twórcy Narodowego Teatru Edukacji z największą starannością podeszli do tego wspaniałego dzieła, tworząc przepiękną i wzruszającą historię miłości Pięknej i Bestii, okraszaną zjawiskowymi kostiumami, licznymi oryginalnymi piosenkami, zabawną choreografią i świetnymi kreacjami aktorskimi.

Widowisko bardzo podobało się naszym najmłodszym uczniom o czym świadczyły ich zadowolone miny i nienaganne zachowanie. Dzieci w czasie powrotu autokarem szkolnym dyskutowały o bohaterach przedstawienia, ich uczuciach, wyrażały swój zachwyt dekoracjami i wyjazdem.

Agnieszka Dowejko