Graliśmy z WOŚP

W 25. Finale WOŚP, zorganizowanym na terenie gminy Barciany, po raz kolejny wzięli udział uczniowie Zespołu Szkół w Mołtajnach. Wolontariusze, mimo strasznej pogody, mrozu i śniegu, kwestowali po niedzielnych mszach w Mołtajnach i Asunach. Kwestowali również w Barcianach. Julia Nawaryńska, Sara Konstantynowicz, Zosia Powalisz i Damian Suchecki w sumie zebrali ponad 2200 zł.
      Pieniądze tegorocznego finału uratują niejedno dziecięce życie i zdrowie na oddziałach pediatrycznych w naszym kraju. Zapewnią też godną opiekę medyczną ludziom starszym.            Główny sztab Orkiestry znajdował się w Barcianach, gdzie uczniowie klasy VI i I gimnazjum przedstawili swój program artystyczny.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy włączyli się w dzieło Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.