Wręczenie Nagród Wójta i Przewodniczącej Rady Gminy oraz stypendiów BIO

29 września 2016 r. podczas XXIV sesji Rady Gminy Barciany odbyło się uroczyste wręczenie Nagród Wójta i Przewodniczącej Rady Gminy Barciany. Nagrody za szczególne osiągnięcia dydaktyczne, sportowe i artystyczne w roku szkolnym 2015/2016, w postaci dyplomów i bonów pieniężnych, trafiły do najlepszych uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów z Gminy Barciany. Wśród wyróżnionych znaleźli się także uczniowie naszej szkoły:

Julia Baran, Karol Bogdański, Natalia Migus, Joanna Zientek, Wiktoria Glista,
Aleksandra Tałałaj, Jakub Matuszewski, Wiktor Buraczewski, Izabela Szymańska.

Podziękowania otrzymali również rodzice oraz nauczyciele, którzy poprzez swój trud, wysiłek, pasję oraz czas poświęcony przy zajęciach dydaktyczno- wychowawczych osiągnęli szczególne wyniki.

Podczas sesji wręczono również stypendia na rok szkolny 2016/2017 przyznane przez Komisję Funduszu Stypendialnego „Bartek” przy Stowarzyszeniu Barciańska Inicjatywa Oświatowa. Stypendia mają charakter naukowy i wręczane są uczniom osiągającym bardzo wysokie wyniki w nauce. Wśród stypendystów znalazło się sześcioro  naszych  uczniów: Natalia Migus – ucz. kl. VI SP, Wiktoria Bagińska, Izabela Szymańska i Wiktor Buraczewski – ucz. kl. I GIM, Natalia Dowejko i Sara Konstantynowicz – ucz. kl. II GIM.

Nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.