Mamy laureatkę w III Edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Rodzinie

„Rodzina - tu wszystko się zaczyna” to hasło konkursu zorganizowanego przez Katedrę Nauk o Rodzinie pod honorowym patronatem Wojewody Warmińsko–Mazurskiego oraz Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty. W sześciu kategoriach rywalizowało 600 uczniów z warmińsko-mazurskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjlanych oraz rodziny z regionu. Jedną z sześciu kategorii, obok filmu, wypracowania, fotografii i rzeźby, była prezentacja multimedialna. Wśród uczniów szkół podstawowych w tej kategorii zwyciężyła uczennica Zespołu Szkół w Mołtajnach - Natalia Migus.

Uroczysta Gala wręczenia nagród laureatom i wyróżnionym III Edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Rodzinie odbyła się 8 czerwca 2016 r. w Auli Minor Wydziału Teologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Serdecznie gratulujemy laureatce i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.