Znaleźliśmy się w gronie Laureatów 6. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Artystycznego „Klasa ze snów”

Nasza szkoła wzięła udział w 6 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Artystycznego „Klasa ze snów” pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Dwa duże przedsięwzięcia: konkurs filmowy dla uczniów i konkurs merytoryczny dla nauczyciela, były zachętą do kreatywnej pracy. Uczniowie przygotowali film, który przedstawiał wymarzoną klasę, wyposażoną w nowoczesne, usprawniające naukę technologie. Nasi uczniowie wraz z rodzicami i nauczycielami bardzo zaangażowali się w przygotowanie plakatów i piosenki, dzięki czemu powstał film, który zgłosiliśmy do konkursu. W nagrodę otrzymaliśmy BON na zakupy o wartości 300 zł. Natomiast za konkurs merytoryczny dla nauczycieli, który składał się z 2 części: testu wiedzy dotyczącego znajomości sprzętów audiowizualnych w szkole. "Jak świadomie wybierać technologie AV dla szkoły oraz napisania pracy "Jak wykorzystałabym monitor interaktywny do pracy dydaktycznej z uczniami? Pomysły na kreatywne wykorzystanie sprzętu AV na lekcji." p. Agnieszka Lijka-Migus otrzymała torbę na laptopa oraz teleskopowy wskaźnik z długopisem.

Serdecznie gratulujemy!