Sukces uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Taras Szewczenko – nasz przyjaciel”
        Już po raz trzeci uczniowie naszej szkoły brali udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Taras Szewczenko – nasz przyjaciel”.  Organizatorem konkursu jest  Zespół Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania w Bartoszycach.  I znowu możemy być z siebie dumni, ponieważ wśród nadesłanych ponad 160 prac, jury doceniło talent plastyczny pięciorga naszych uczniów.
Nagrody otrzymali:
1.Bogdański Karol, kl.II  -  wyróżnienie w kategorii kl. I – III SP
2.Baran Julia, kl.III  -   III miejsce w kategorii kl. I  –  III SP
3.Migus Natalia, kl. V  –  II miejsce w kategorii klas IV – VI
4.Zientek Joanna, kl. VI  -  I miejsce w kategorii kl. IV – VI
5.Bogdański Kamil, kl. I gimnazjum  –  III miejsce w kategorii klas I – III   Gimnazjum
    Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 17 kwietnia w Bartoszyckim Domu Kultury, podczas  akademii poświęconej rocznicy urodzin wielkiego poety i malarza ukraińskiego Tarasa Szewczenki.