Ogólnopolski Turnieju Wiedzy Pożarniczej – Joanna Zientek reprezentuje powiat na szczeblu wojewódzkim

Dnia 15 kwietnia uczniowie naszej szkoły, Joanna Zientek i Orest Trusz, reprezentowali naszą gminę w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” w Kętrzynie.

Celem Turnieju jest zainteresowanie dzieci i młodzieży i ich nauczycieli problematyką ochrony ppoż., tradycją, służbą i ciężką pracą strażackich środowisk.

W pierwszej grupie wiekowej (szkoły podstawowe) największą liczbę punktów zdobyła Joanna Zientek uczennica klasy VI SP w Mołtajnach i to ona będzie reprezentowała powiat kętrzyński podczas zmagań na szczeblu wojewódzkim, które odbędą się 25 kwietnia 2016r, w Działdowie.

Gratulujemy laureatce i życzymy powodzenia na szczeblu wojewódzkim oraz centralnym.