Pierwszy Dzień Wiosny

Już od rana w szkole pachniało goframi, które przygotowywały naszym uczniom mamy – Panie - Anna Bera, Agnieszka Matuszewska, Jolanta Petrecka, Iga Szymkowska i Monika Baran. Sprzedano 215 sztuk przepysznych gofrów. Bardzo serdecznie dziękujemy Paniom za pomoc przy organizacji Pierwszego Dnia Wiosny. Kolejną atrakcją był pokaz iluzji w wykonaniu Łukasza Ogonowskiego znanego z VII edycji programu MAM TALENT. W spektaklu jako asystenci uczestniczyli nauczyciele i uczniowie,  podpatrując zmagania mistrza: sprawdzali rekwizyty, wybierali karty i wykonywali wspólnie sztuczki. Pokazom towarzyszył śmiech, zdumienie i gromkie brawa. Występ był niepowtarzalnym wydarzeniem, które pozostanie przez długi czas w naszych pamięciach.

Jak na Pierwszy Dzień Wiosny przystało należało ją odpowiednio przywitać. Dlatego też uczniowie edukacji wczesnoszkolnej podczas zajęć plastycznych przygotowali kolorowe, wiosenne gałązki i Marzanny, z którymi wyruszyli w kolorowym pochodzie dróżkami Mołtajn śpiewając piosenki na cześć Wiosny.

Starsi uczniowie spędzili pozostałą część dnia na rozgrywkach sportowych, po których przyszedł czas na wspólne ognisko pod opieką wychowawców.