Przedstawienie „Książę i Żebrak” . Studio Małych Form Teatralnych Art-Re z Krakowa.

Dnia 2 marca najmłodsi uczniowie naszej  szkoły obejrzeli przedstawienie „Książę i Żebrak” w wykonaniu aktorów ze Studia Małych Form Teatralnych Art-Re  z Krakowa. Spektakl opowiadał historię zamiany miejscami dwóch chłopców – żebraka Tomka i księcia Edwarda. Każdy z nich chciał sprawdzić, jak wygląda życie drugiego, jednak, gdy już dochodzi do zamiany, bohaterowie przekonują się, że wejście w życie innej osoby nie jest takie proste. Dzięki temu doświadczeniu Książę poznaje smutny los poddanych, a Żebrak przekonuje się, że życie w pałacu nie jest takie piękne na jakie wygląda.
     Spektakl był bardzo ciekawy, interesujący i zabawny. Uczniowie z dużym zaangażowaniem wcielali się w role małych aktorów. W zabawny sposób przekazano przesłnie, że „Nie szata zdobi człowieka”.