Dekupaż -Zajęcia w pracowni artystycznej Gminnego Ośrodka Kultury w Barcianach

Dnia 19 lutego dzieci z oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Mołtajnach wzięły udział w zajęciach w pracowni artystycznej Gminnego Ośrodka Kultury w Barcianach. Pod czujnym okiem instruktor plastyki Pani Joanny Ładosz, poznały nową technikę – dekupaż. Na wypalonych butelkach powstały piękne prace o tematyce wiosennej, które dzieci zabrały do domów. Podczas zajęć był czas na działania plastyczne, zabawę a także słodki poczęstunek. Dziękujemy bardzo za zaproszenie Pani Iwonie Turko Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Barcianach oraz Pani Joannie Ładosz za ciekawą lekcję. Dla naszych podopiecznych było to nowe i bardzo ciekawe doświadczenie plastyczne oraz realizacja podstawy programowej wychowania przedszkolnego poza szkołą.

Magdalena Kopciuch