Walentynki

Dnia 15 lutego uczniowie naszej szkoły obchodzili Dzień Zakochanych. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował wiele atrakcji. Jedną z nich był konkurs na najsympatyczniejszych uczniów, gdzie uczestnicy głosowali na płeć przeciwną. Najsympatyczniejszą Uczennicą została Joanna Ślubowska z III G, a Najsympatyczniejszym Uczniem -Damian Suchecki z II G. Jak co roku korytarze naszej szkoły przemierzali walentynkowi listonosze, roznosząc nietypową pocztę. Niemal u każdego ucznia oraz nauczyciela można było dostrzec czerwone elementy ubioru, a na korytarzach i w klasach – walentynkową dekorację. Najodważniejsi przybyli do szkoły z walentynkowym makijażem, a ci, którym go zabrakło, uczennice klasy III namalowały za jeden uśmiech.

Magdalena Kopciuch