BABCIU, DZIADKU COFNIJMY SIĘ W CZASIE

Dnia 20 stycznia 2016r. Zespól Szkół w Mołtajnach w swoich murach gościł bardzo bliskie nam osoby, albowiem zawitali do nas Babcie i Dziadkowie, którzy gotowi byli spędzić czas na wspólnej zabawie z wnuczętami przy muzyce z lat ich młodości.

Uroczystość rozpoczęła się od programu artystycznego  w wykonaniu przedszkolaków i uczniów edukacji wczesnoszkolnej, po którym dzieci otworzyły bal, jak na damy  i rycerzy przystało, Polonezem. Babcie i Dziadkowie z podziwem spoglądali na 35 par, które pląsały po parkiecie, a był to o tyle niesamowity widok, gdyż rozpiętość wieku tańczących była od 5 do 9 lat. Wśród zabaw i tańców pojawiły się te najbardziej lubiane, jak Kaczuchy, Labada czy Krasnoludek, przy których wnukowie zadbali, by każdy włączył się do zabawy. Na twarzach Babć i Dziadków malowało się szczęście, a my z radością spoglądaliśmy na parkiet pełen tańczących gości.

Babcie i Dziadkowie nie zawiedli swoich pociech, a my wiemy, że 21 i 22 stycznia zawsze w .naszej szkole będziemy ich serdecznie gościć.