Andrzejki, czyli ostatnie pląsy przed adwentem

Dnia 26 listopada w naszej szkole odbyły się Andrzejki. Jest to ostatni czas hucznych zabaw przed rozpoczynającym się adwentem. Dzieci z niecierpliwością odczekiwały tego dnia, kiedy to mogły przybrać postać wiedźmy, wampira, nietoperza czy pająka. Wśród uczestników nie zabrakło pozytywnych charakterów i postaci z bajek. Aby zabawa była zgodna z tradycją, uczniowie klasy III przygotowali wszystkim uczestnikom wróżby, z których dowiedzieli się jaka czeka ich przyszłość, jak imię będzie nosiła ich sympatia, jaki zawód będą wykonywać i wiele innych. Przez cały czas uczniowie bawili się w rytm skocznej muzyki, uczestnicząc w przeróżnych atrakcjach. Tradycyjnie odtańczone zostały Kaczy Taniec i Labada, na które dzieci zawsze czekają. Każdy mógł powyginać swoje ciało przy układach tanecznych do piosenek Makarena, Chokolate czy Bummy Bear oraz ulubionych utworów muzycznych naszych uczniów.