Nagrody w szkolnym konkursie z okazji ŚWIATOWEGO DNIA RZECANIA PALENIA rozdane

W dniu 19 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Rzucania Palenia. Dzień ten, przypadający w trzeci czwartek listopada ma już ponad 30-letnią tradycję. Po raz kolejny w naszej szkole przeprowadzony został z tej okazji konkurs szkolny "MAMO, TATO PROSZĘ NIE PAL!" dla pierwszego etapu edukacyjnego oraz "STOP DYMKOWI" dla drugiego etapu edukacyjnego.
Głównym celem konkursu antynikotynowego było upowszechnianie wśród dzieci, młodzieży i dorosłych mody na niepalenie, przedstawienie korzyści jakie niesie ze sobą wyeliminowanie tego szkodliwego nałogu oraz zwiększenie umiejętności dzieci w zakresie radzenia sobie w sytuacjach, gdy przebywają w zadymionych pomieszczeniach lub gdy dorośli palą  przy nich papierosy.
    Komisja konkursowa
w składzie Pani Grażyna Niedźwiecka, Pani Krystyna Bućko oraz Pani Agnieszka Dowejko biorąc pod uwagę walory artystyczne i merytoryczne prac postanowiła przyznać nagrody następującym uczniom.

MAMO, TATO PROSZĘ NIE PAL!

I etap edukacyjny

I miejsce Martyna Szotrowska kl. II

II miejsce Szymon Żelichowski kl. I

II miejsce Angelika Damięcka kl. III

STOP DYMKOWI

II etap edukacyjny

I miejsce Natalia Migus kl. IV

II miejsce Aniela Więckowska kl. VI

III miejsce Wiktoria Bagińska kl. VI

Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie dyplomów i nagród odbyło się 23 listopada 2015 roku.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy.

A. Dowejko