Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu "NASZA KREW NASZA OJCZYZNA"

W listopadzie z okazji Dni Honorowego Krwiodawstwa odbył się w naszej szkole konkurs plastyczny pod hasłem: „NASZA KREW NASZA OJCZYZNA” zorganizowany przez Szkolne Koło PCK. Do udziału w konkursie zostali zaproszeni wszyscy uczniowie Zespołu Szkół w Mołtajnach.
Celem konkursu było promowanie oraz rozpowszechnianie wśród dzieci i młodzieży wiedzy o honorowym krwiodawstwie, celach i potrzebach honorowego krwiodawstwa oraz rozwój wśród dzieci i młodzieży idei honorowego krwiodawstwa.
            Dnia 10 listopada komisja w składzie Pani Grażyna Niedźwiecka, Pani Krystyna Bućko oraz Pani Agnieszka Dowejko dokonały oceny prac dzieci i wyłoniły zwycięzców. Przyznanie nagród odbyło się 23 listopada 2015 roku.

Nagrodzeni uczniowie:

I etap edukacyjny